Karşıyaka Servisi


Hotpoint Ariston


Servis KarşıyakaKarşıyaka Ariston Servisi


Hotpoint Ariston Servisi tüm Karşıyaka İlçe sınırları içerisine çözüm odaklı hizmet ulaştırmaktadır. Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman servis elemanları Hotpoint Ariston markalı tüm cihazların arızalarına profesyonel bir şekilde çözüm üretmektedir.


Profesyonel, kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.


✅ On yılı aşkın süredir, tüketicilerimize Karşıyaka bölgesinde  en iyi Ariston Hotpoint Servis hizmeti veriyoruz.

Karşıyaka'da ikamet eden müşterilerimize Aynı Gün Yetkili Servis kalitesinde Hotpoint Ariston servis desteği.Karşıyaka Hotpoint Servisi


✔ Hotpoint beyaz eşyalar, işlevsel, yenilikçi, son teknoloji özellikleri ve tasarımları ile ünlüdür.


✔ Hizmet verdiğimiz Hotpoint ürünlerinden başlıcaları Buzdolabı, Klima, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi , Fırın, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinidir. Karşıyaka Hotpoint Servisi öğleden sonra 14:00 saatine kadar bırakılan arıza kayıtlarına aynı gün geri dönüş garantisi vermektedir.


✔ Yetkili Hotpoint Servisi kalitesinde hizmet anlayışı, sürekli eğitim programı ile kendini geliştiren Hotpoint Uzmanları, ihtiyaç duyulabilecek tüm yedek parçalarla dolu servis araçları ile Karşıyaka'dayız.


 


  Karşıyaka Hotpoint Servisi


Mesai Saatleri Ofis

Numaralarımız


 Tıkla Ara 


Adres: Bostanlı, Girne Blv No:67, 35590 Karşıyaka/İzmir

Telefon : 0(232) 480 02 46