Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret221342
Site Haritası

Menemen Hotpoint Ariston ServisiMenemen Hotpoint Ariston Servisi
 Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

Her zaman ne yaptığını bilen Menemen Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


Menemen Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


Adres : Cumhuriyet Bulvarı No:126

Merkez 35660 Menemen / İzmir


Telefon : 0232 480 04 30


Çağrı Merkezi : 444 46 56


Genel Merkez : 0850 850 46 56


Online Randevu


Tıkla Ara
ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!


Menemen Ariston Servisi

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Menemen bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.
 
Menemen Hotpoint Ariston Servisi

Menemen Hotpoint Servisi

Menemen ilçemiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 100.00 ₺ dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Menemen Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

 İzmir ili Menemen ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 4444656'dır. Arızalı bir Hotpoint, Indesit veya Ariston cihazınız varsa, onarım için Menemen Hotpoint Ariston Yetkili Servisi'ni arayabilirsiniz. Ama neden fazladan para harcıyorsunuz? Biz de aynı uzmanlığa sahibiz ve size çok daha mütevazı bir fiyat sunabiliriz. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Menemen Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

 

Menemen Hotpoint Ariston Yetkili Servisi
 

Menemen Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız


Menemen Ariston Servisi yada Menemen Hotpoint Servisi  adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.

 Servis Randevu Hotpoint Ariston

 

Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Menemen Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Menemen Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.

Menemen Service CenterMenemen Yetkili Servisi


Ariston Hotpoint

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Menemen bölgesinde faaliyettedir. Menemen Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli Menemen Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Menemen İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Menemen Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Menemen Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Menemen Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Video : https://youtu.be/g0ud3xmK4r4

 

Menemen Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Menemen Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

Ayrıca Menemen Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir..