Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam44
Toplam Ziyaret221347
Site Haritası

Karşıyaka Servisi
Hotpoint Ariston


Servis Karşıyaka


 

Karşıyaka Ariston Servisi

 


Hotpoint Ariston Servisi tüm Karşıyaka İlçe sınırları içerisine çözüm odaklı hizmet ulaştırmaktadır. Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman servis elemanları Hotpoint Ariston markalı tüm cihazların arızalarına profesyonel bir şekilde çözüm üretmektedir.


Profesyonel, kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.


On yılı aşkın süredir, tüketicilerimize Karşıyaka bölgesinde  en iyi Ariston Hotpoint Servis hizmeti veriyoruz.

Karşıyaka'da ikamet eden müşterilerimize Aynı Gün Yetkili Servis kalitesinde Hotpoint Ariston servis desteği.İzmir Karşıyaka Hotpoint Servisi 

✔ Hotpoint beyaz eşyalar, işlevsel, yenilikçi, son teknoloji özellikleri ve tasarımları ile ünlüdür.


✔ Hizmet verdiğimiz Hotpoint ürünlerinden başlıcaları Buzdolabı, Klima, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi , Fırın, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinidir. Karşıyaka Hotpoint Servisi öğleden sonra 14:00 saatine kadar bırakılan arıza kayıtlarına aynı gün geri dönüş garantisi vermektedir.


✔ Yetkili Hotpoint Servisi kalitesinde hizmet anlayışı, sürekli eğitim programı ile kendini geliştiren Hotpoint Uzmanları, ihtiyaç duyulabilecek tüm yedek parçalarla dolu servis araçları ile Karşıyaka'dayız.


 


  Karşıyaka Hotpoint Servisi


Mesai Saatleri Ofis

Numaralarımız


 Tıkla Ara 


Adres: Bostanlı, Girne Blv No:67, 35590 Karşıyaka/İzmir

Telefon : 0(232) 480 02 46


Karşıyaka Hotpoint Yetkili Servisi Telefon Numarası


Online Randevu


 

Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

Her zaman ne yaptığını bilen Karşıyaka Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!


Karşıyaka Ariston Servisi

 

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Karşıyaka bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

Karşıyaka Ariston Servisi'nde ;  Ariston marka ürünleri tamir etmek için özel olarak eğitilmiş ve belli test aşamalarından başarıyla geçmiş teknisyenler ile servis sağlıyoruz. Karşıyaka Ariston Servisi covid 19 hakkında resmi uygulamalara ve yaptırımlara %100 uymaktadır.


Karşıyaka Hotpoint Servisi

 

Karşıyaka semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Hotpoint ürünleri kaliteli uzun yıllar faydalanabileceğiniz cihazlardır. Bu profesyonel cihazları merdiven altı, yetkisiz kişi ve kurumlardan uzak tutun. Karşıyaka Hotpoint Servisi orjinal yedek parça ve aksesuar malzemeleri kullanır ve önerir. İzmir Karşıyaka Hotpoint Servisi olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz parçalara o kadar güveniyoruz ki tam 12 ay garanti sağlıyoruz. 

Karşıyaka Hotpoint

Ariston Yetkili Servisi

 

İzmir ili Karşıyaka ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 08502224123'dür. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır. Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Karşıyaka Hotpoint Ariston Yetkili Servisi Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

 

Karşıyaka Hotpoint Ariston Yetkili Servisi 

İzmir Karşıyaka Hotpoint Yetkili Servisi

Karşıyaka Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Karşıyaka Ariston Servisi yada Karşıyaka Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Karşıyaka Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Karşıyaka Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka Ariston Yetkili Servisi

Karşıyaka Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Karşıyaka bölgesinde faaliyettedir. İzmir Karşıyaka Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Karşıyaka Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Karşıyaka İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Karşıyaka Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Karşıyaka Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Karşıyaka Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Karşıyaka Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

Karşıyaka Hotpoint Servisi

Ayrıca Karşıyaka Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir.