Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret221339
Site Haritası

İletişim


Ariston  Profosyonel Hizmet

 Kendimizi her geçen gün değişen teknolojiye göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız..Bunu başarmanın  yolu yenilikçi,araştırmacı  ve yaratıcı eğitimlerle çalışmalarımızın şirketimize olan  bağlılıklarını artırmak,takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmektir.

Hedeflerimiz; 

  • Beyaz  eşya sektöründe önde gelen markaları evinizde ya da işyerinizde sorunsuz kullanmanıza ve gerekli servisi hak ettiğiniz kalitede sizlere ulaştırmak ( sunmak) (sizlerle buluşturmak)…
  • Servis konusunda en son gelişmeleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmak…
  • Kaliteyi ucuza sizlere sunmak

 

ARİSTON BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Beyaz Eşya Servisi, Güleryüzlü hizmet anlayışı ile İzmir'in tüm bölgelerine kesintisiz hizmet vermekteyiz.  Çağrı merkezimizi hemen arayabilirsiniz.

444 46 56

İNDESİT MERKEZ SERVİSİ

Klima bakımı, cihazlarınızın sorunsuz çalışması ve hava konforunu en üst düzeyde yaşamanız ve cihazınızın sağlıklı çalışması için güleryüzlü personeli servis noktalarıyla klima bakımı, klima montaj ve klima profesyonel hizmet sunmaktadır.

HOTPOİNT SERVİSİ

 montajı ve bakımlarınız için profesyonel ekip, eğitimli personel ile bir telefon kadar yakınınızda. bakım, montaj servis hizmeti.