Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret219188
Site Haritası

Balçova ServisiBalçova Hotpoint Ariston Servisi 

Yerel bölgeniz Balçova da Hotpoint Ariston ürünlerinizi tamir ettirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Yetkili Servis uzmanlığında hizmet sağlayan teknisyenlerimiz tam eğitimlidir ve sabit fiyatlı onarımlar sağlar.


Balçova Hotpoint Servisi olarak rekabetçi fiyatlara sahip, hızlı, verimli ve güvenilir bir servis hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.


 Tüm ilçelere ulaşma imkânı olan Balçova Ariston servisleri, güler yüzlü personeli ile arızaları en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır.


Adres : Sakarya Caddesi No : 120/b Balçova / İzmir


Telefon : 0232 480 04 56


Merkez : 444 46 56 Tıkla Ara
Online Randevu

Balçova Hotpoint Ariston Yetkili ServisiYeni teknoloji ve standartlara uygun çalışma alanı ile Ariston Balçova servisi, Üçkuyular, Balçova, Fahrettin Altay bölgelerinde hizmetini sürdürmektedir.


Servis elemanları periyodik eğitimler ile kendisini sürekli güncellemekte ve tüketicilere en iyi hizmeti vermek için sürekli çalışmaktadır.


Bakım ve onarım çalışmalarını yaptırarak cihazınızın üst düzey tasarruf ve verimlilik ile çalışmasını sağlayabilirsiniz.


Balçova Ariston servisi İzmir'in neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakındır.


Çağrı merkezimize ulaşıldıktan kısa zaman sonra evinize kadar ulaşan ve arıza tespit çalışmasını sürdüren elemanlarımız, teknik servis konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

Her zaman ne yaptığını bilen Balçova Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


 

 Balçova Hotpoint Ariston Servisi

Balçova Ariston Servisi

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Balçova bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

Balçova Hotpoint Yetkili Servisi

Balçova Hotpoint Servisi

Alsancak semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Balçova Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Balçova Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

İzmir ili Balçova ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 08502224123'dür. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Balçova Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.


ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!


Balçova Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Balçova Ariston Servisi yada Balçova Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Balçova Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Balçova Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


Balçova Ariston Yetkili Servisi

Balçova Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Ariston Hotpoint Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Balçova bölgesinde faaliyettedir. İzmir Balçova Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Balçova Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Balçova İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Balçova Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Balçova Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Balçova Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Balçova Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

İzmir Balçova Hotpoint ServisiAyrıca Balçova Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir..