Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret214554
Site Haritası

Hatay Servisi

İzmir Hatay


Ariston Hotpoint


Servisi0(232) 480 03 45


Hizmet Bölgesi : Hatay, Göztepe, Bahçelievler, Basın Sitesi


Tüketici Destek Hattı : 444 4 656


**TIKLA ARA**


 Servis Randevu Hotpoint Ariston


Hotpoint ve Ariston, dünyanın önde gelen ev aletleri üreticisidir. İtalyan menşeli olan firma, Buzdolabı ürününde Türkiye pazarının %33'üne, Çamaşır makinesi ürününde %25'ine ve Bulaşık makinesi ürününde %14'üne hakimdir. Bu rakamlara bakıldığında Türkiye Ariston ve Hotpoint ürünlerini seviyor, tercih ediyor. Bu doğrultuda Hotpoint Ariston Servisleri'ne büyük iş düşüyor ve emin olun ki Servislerimiz bu işi hakkıyla yapıyor.


Aynı Gün Servis

İzmir Hatay Hotpoint Ariston Servis istasyonumuz, öğlen saat 2 ye kadar bırakılan arıza kayıtlarına Aynı gün içerisinde geri dönüş yaparak %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor.


12 Ay Garanti

Hatay şubemizde de diğer servislerimizde olduğu gibi garantili onarım ve revizyon yapılmaktadır. Yenisi ile değişen orjinal yedek parçalar 12 ay Servis garantisi altına alınmaktadır.


İzmir Hatay Hotpoint Ariston Servisi


 

☑ Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

☑ Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

☑ Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

☑ Her zaman ne yaptığını bilen Hatay Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

Hatay Ariston Servisi

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Hatay bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

Hatay Ariston Servisi'nde ;  Ariston marka ürünleri tamir etmek için özel olarak eğitilmiş ve belli test aşamalarından başarıyla geçmiş teknisyenler ile servis sağlıyoruz. Hatay Ariston Servisi covid 19 hakkında resmi uygulamalara ve yaptırımlara %100 uymaktadır.

Hatay Hotpoint Servisi

Hatay semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Hotpoint ürünleri kaliteli uzun yıllar faydalanabileceğiniz cihazlardır. Bu profesyonel cihazları merdiven altı, yetkisiz kişi ve kurumlardan uzak tutun. Hatay Hotpoint Servisi orjinal yedek parça ve aksesuar malzemeleri kullanır ve önerir. İzmir Hatay Hotpoint Servisi olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz parçalara o kadar güveniyoruz ki tam 12 ay garanti sağlıyoruz.

İzmir Hatay Hotpoint Yetkili Servisi

Hatay Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Hatay Ariston Servisi yada Hatay Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Hatay Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Hatay Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


İzmir Hatay Ariston Yetkili Servisi

Ariston Hotpoint

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Hatay bölgesinde faaliyettedir. İzmir Hatay Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Hatay Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Hatay İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Hatay Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Hatay Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Hatay Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Hatay Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Hatay Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

Hatay Hotpoint Servisi

Ayrıca Hatay Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir.