Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret225019
Site Haritası

Alsancak Ariston ServisiAlsancak Hotpoint Ariston Servisi 

Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.Her zaman ne yaptığını bilen Alsancak Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.Aynı Gün Onarım Garantisi


1 Yıl Garantili Parça değişimi


6/12 Uzman Ariston Teknisyeni Yardımı


Binlerce stoklu yedek parça


Tüketici odaklı servis anlayışıAdres :  Mithatpaşa Cd. No: 31/c Konak AlsancakTelefon :  0232 480 04 56Online RandevuTıkla AraAlsancak Hotpoint Ariston Yetkili ServisiArızası bulunan Hotpoint Ariston marka ürünlerinizin tamirini özverili bir şekilde yapıyoruz. Yapılan onarımlarda müşteri odaklı çalışıyor, ekonomik çözümler gerçekleştiriyoruz. Yetkili Ariston Hotpoint Servisi kalitesinde çalışıyor, aynı gün çözüme kavuşmak için gerekli parçaları stok yapıyoruz.


 Alsancak Hotpoint Ariston Yetkili Servisi 

İzmir ili Alsancak ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 02324800456'dır. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Alsancak Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Alsancak Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


 ÖN FİYATLANDIRMA 

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

 Alsancak Hotpoint Ariston Servisi

 

 Alsancak Ariston Servisi 

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Alsancak bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

 Alsancak Hotpoint Servisi 

Alsancak semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 100.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Alsancak Hotpoint Yetkili Servisi

 Alsancak Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız 

Alsancak Ariston Servisi yada Alsancak Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


 Beyaz Eşya Servisi 

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Alsancak Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

 Ankastre Servisi 

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

 Fırın Servisi 

Alsancak Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


Alsancak Ariston Yetkili Servisi

 Alsancak Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar? 

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Konak bölgesinde faaliyettedir. İzmir Alsancak Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Alsancak Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Alsancak İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


 Alsancak Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir? 

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Alsancak Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Alsancak Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Alsancak Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

İzmir Alsancak Hotpoint Servisi

Ayrıca Alsancak Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir..