Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret219193
Site Haritası

Torbalı Ariston Hotpoint ServisiTorbalı Ariston Servisi✔ Torbalı Ariston istasyonumuz, siz değerli tüketicilerimizin hizmet ihtiyacında 6 gün 12 saat yanında!


◉ 12 ay yedek parça ve işçilik garantisi veriyoruz.


◉ Güler yüzlü dinamik ekipleri ile benzersiz servis hizmeti sağlıyoruz.


◉ Pandemi döneminde hem müşterilerimizin hem çalışanlarımızın sağlığı için COVİD-19 kurallarına uyuyoruz.


◉ Hassas multimetre cihazlarımız ile nokta atışı arıza tespiti yapıyoruz.
◉ Torbalı ilçemize aynı gün servis hizmeti ulaştırıyoruz.
◉ Torbalı Ariston Servisi isteğe bağlı ücretli ek garanti satışı yapmaktadır.
Online Randevu
Tıkla Ara 

Hizmet Bölg: Torbalı Merkez Köyler
Telefon : 0232 480 09 88

 Torbalı Ariston Servisi
Torbalı Hotpoint ServisiHotpoint etiketine sahip Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Kurutma makinesi, Fırın, Termosifon gibi cihazlarınıza servis sağlıyoruz.
Torbalı ilçemizde Yetkili Servis kalitesinde hizmet veriyoruz.
Fabrika garantisi dolan arızalı ürünleriniz için bizimle irtibata geçin.


Profesyonel Hotpoint beyaz eşya teknisyenlerimiz, tüm Hotpoint modellerini, tüm kapasitelerdeki Hotpoint çamaşır makinelerini revize eder. Arızalı bir tamburun değiştirilmesinden veya tıkalı bir pompanın temizlenmesinden ana motorlarının onarılmasına veya kazan rulmanlarının yenilenmesine kadar her türlü Hotpoint çamaşır makinesi sorununu teşhis edip çözebiliriz.

Hotpoint bulaşık makinelerini, buzdolabı / dondurucuları, çamaşır kurutma makinelerini, ocakları, mikrodalgaları ve diğer tüm elektrikli eşyaları hızlı ve ekonomik bir şekilde, haftanın 6 günü, Torbalı'nın herhangi bir yerinde tamir etmek için Torbalı Hotpoint Servis ile iletişime geçin.

Torbalı semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Hotpoint ürünleri kaliteli uzun yıllar faydalanabileceğiniz cihazlardır. Bu profesyonel cihazları merdiven altı, yetkisiz kişi ve kurumlardan uzak tutun. Torbalı Hotpoint Servisi orjinal yedek parça ve aksesuar malzemeleri kullanır ve önerir. İzmir Torbalı Hotpoint Servisi olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz parçalara o kadar güveniyoruz ki tam 12 ay garanti sağlıyoruz. Torbalı Hotpoint Servisi

 Servis Randevu Hotpoint Ariston


 

☑ Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

☑ Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

☑ Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

☑ Her zaman ne yaptığını bilen Torbalı Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

Torbalı Ariston Servisi

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Torbalı bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

Torbalı Ariston Servisi'nde ;  Ariston marka ürünleri tamir etmek için özel olarak eğitilmiş ve belli test aşamalarından başarıyla geçmiş teknisyenler ile servis sağlıyoruz. Torbalı Ariston Servisi covid 19 hakkında resmi uygulamalara ve yaptırımlara %100 uymaktadır.

İzmir Torbalı Hotpoint Yetkili Servisi

Torbalı Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Torbalı Ariston Servisi yada Torbalı Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Torbalı Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Torbalı Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


İzmir Torbalı Ariston Yetkili Servisi

Ariston Hotpoint

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Torbalı bölgesinde faaliyettedir. İzmir Torbalı Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Torbalı Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Torbalı İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Torbalı Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Torbalı Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Torbalı Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Torbalı Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Torbalı Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

Torbalı Hotpoint Servisi

Ayrıca Torbalı Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum gerektiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir.