Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret219194
Site Haritası

Kusadasi Hotpoint Ariston ServisiKuşadası Hotpoint Ariston Servisi 

 

Anlıyoruz. Beyaz eşya arızaları göz korkutucu olabilir, ancak yardım etmek için buradayız.

Sizin gibi milyonlarca müşterinin onarım projelerinde yüzlerce lira tasarruf etmesine yardımcı olduk.

Hotpoint Ariston  ürününüzün sorununun kaynağını keşfetmek ve nasıl düzeltileceğini öğrenmek için Aydın Kuşadası Hotpoint Ariston Servisi'ni arayın.


kusadasi-hotpoint-ariston-servisi


Merkez: 444 46 56


Çağrı Merkezi: 0850 850 46 56


Aydın Kuşadası Şb: 0552 366 25 55


Tıkla AraOnline Randevu


 

Kuşadası Ariston Servisi

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz Aydın Kuşadası bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.


Kuşadası Hotpoint Servisi

Kuşadası sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 100.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Kuşadası Hotpoint Yetkili Servisi


Kuşadası Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Aydın ili Kuşadası ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 4444656'dır. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Aydın Kuşadası Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Aydın Kuşadası Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


Kuşadası  Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Kuşadası Ariston Servisi yada Kuşadası Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Kuşadası Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Kuşadası Hotpoint Servisi Aydın'ın tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


Kuşadası Ariston Yetkili Servisi

Kuşadası Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Kuşadası bölgesinde faaliyettedir. Aydın Kuşadası Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli Aydın Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Kuşadası Aydın Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Kuşadası Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Kuşadası Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

Kuşadası Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Kuşadası Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz; Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

Kuşadası Hotpoint Servisi

Ayrıca Kuşadası Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum gerektiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir..