Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam119
Toplam Ziyaret214672
Site Haritası

Kemalpasa Hotpoint Ariston Servisi

 

Kemalpaşa Hotpoint Ariston Servisi

 


İzmir Kemalpaşa'daki komşularınızın, cihazlarının en kısa sürede onarılması gerektiğinde neden Hotpoint Ariston Servisi'ni aradığını öğrenin.


 

   ⭕ Tam Lisanslı Teknisyenler


   ⭕ 12 Ay Garantili Onarım


   ⭕ Orjinal Hotpoint Ariston Yedek Parçaları


 

Kemalpaşa Hotpoint Ariston ServisiKemalpaşa Şube : 0(232) 480 07 89


Türkiye Geneli : 0850 850 46 56


İzmir Merkez : 444 46 56


Tıkla Ara


Online Randevu 

Kemalpaşa Hotpoint Servisi

 

İzmir Kemalpaşa'da güvenilir bir Hotpoint cihaz onarım şirketi arıyorsanız, doğru sayfadasınız! Kemalpaşa Hotpoint Servisi, uzun süreli bir sonuç sağlayacak garantili çözümlerle eksiksiz cihaz onarım hizmetleri sunar.


 

Kemalpaşa Ariston Servisi

 

Arızalı bir buzdolabı, bulaşık makinesi veya çamaşır makinesi, bozuk bir cihaz, özellikle de bir aileniz varsa, günlük ev yaşamınızda aksamalara neden olmak için yeterlidir. Kemalpaşa Ariston Servisi olarak cihazınızın onarımı için aynı gün servis sağlıyoruz. Tecrübeli ve sigortalı teknisyenlerimiz, uzun ömürlü bir onarım sağlayacak dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.


Kemalpaşa Hotpoint Yetkili Servisi


Kemalpaşa Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

İzmir ili Kemalpaşa ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 08502224123'dür. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için  Kemalpaşa Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Kemalpaşa Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


Kemalpaşa Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Kemalpaşa Ariston Servisi yada Kemalpaşa Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Kemalpaşa Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Kemalpaşa Hotpoint Servisi 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


Kemalpaşa Ariston Yetkili Servisi

Kemalpaşa Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Kemalpaşa bölgesinde faaliyettedir. İzmir Kemalpaşa Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli Kemalpaşa Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Kemalpaşa Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Kemalpaşa Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Kemalpaşa Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

Kemalpaşa Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Kemalpaşa Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

Kemalpaşa Hotpoint Servisi

Ayrıca Kemalpaşa Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum gerektiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir..