Gaziemir Servisi

 Gaziemir


Ariston Hotpoint


Servisi


Adres: 28/30 Sokak No:17/b Gazi Mahallesi Gaziemir

Telefon : 0232 244 70 95 

TIKLA ARA


Tüm ilçelere ulaşma imkânı olan Gaziemir Ariston servisleri, güler yüzlü personeli ile arızaları en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Yeni teknoloji ve standartlara uygun çalışma alanı ile indesit servis, izmir'in tüm noktalarında hizmetini sürdürmektedir.


Gaziemir Ariston Servis Desteği

Servis elemanları periyodik eğitimler ile kendisini sürekli güncellemekte ve tüketicilere en iyi hizmeti vermek için sürekli çalışmaktadır. Bakım ve onarım çalışmalarını yaptırarak cihazınızın üst düzey tasarruf ve verimlilik ile çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Gaziemir Ariston servisi İzmir'in neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakındır.

 

Çağrı merkezimize ulaşıldıktan kısa zaman sonra evinize kadar ulaşan ve arıza tespit çalışmasını sürdüren elemanlarımız, teknik servis konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

 Gaziemir Hotpoint Ariston Servisi Logo

  


Gaziemir Hotpoint Servisi %100 Memnuniyet 

Hotpoint etiketine sahip Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Fırın, Ocak, Klima ve Kombi cihazlarınız için destek alabilirsiniz. Hotpoint beyaz eşyalarınızın tamirini, memnuniyeti garanti edebilecek bir servise yaptırılmalıdır. Neyse ki Gaziemir Hotpoint Servis merkezinde ürünleriniz emin ellerde.


 Servis Randevu Hotpoint Ariston