Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret221336
Site Haritası

Gaziemir ServisiGaziemir Ariston Hotpoint Servisi 

Tüm Hotpoint Ariston modelleri için markaya özel eğitim almış Teknikerlerimiz ile Güvenilir bir Hotpoint cihaz onarım servisiyiz.


Her hafta yüzlerce Ariston Hotpoint cihazını onarıyoruz ve 40 yılı aşkın onarım geçmişimiz, Elektrikli ev aletleri ile ilgili deneyim ve bilgimizin rakipsiz olduğu anlamına geliyor.


Size kolaylık sağlamak için aynı/ertesi gün randevuları, sabah veya öğleden sonra Gaziemir Hotpoint Ariston Servis hizmeti ile sunuyoruz.


Gaziemir Ariston Hotpoint Servisi


Adres: 28/30 Sokak No:17/b Gazi Mahallesi Gaziemir


Gaziemir Hotpoint Ariston Servisi Telefon Numarası


online randevuGaziemir Ariston Servis Desteği

Servis elemanları periyodik eğitimler ile kendisini sürekli güncellemekte ve tüketicilere en iyi hizmeti vermek için sürekli çalışmaktadır. Bakım ve onarım çalışmalarını yaptırarak cihazınızın üst düzey tasarruf ve verimlilik ile çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Gaziemir Ariston servisi İzmir'in neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakındır.

 Çağrı merkezimize ulaşıldıktan kısa zaman sonra evinize kadar ulaşan ve arıza tespit çalışmasını sürdüren elemanlarımız, teknik servis konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.


 

 Gaziemir Hotpoint Servisi

  


Gaziemir Hotpoint Servisi %100 Memnuniyet 

Hotpoint etiketine sahip Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Fırın, Ocak, Klima ve Kombi cihazlarınız için destek alabilirsiniz. Hotpoint beyaz eşyalarınızın tamirini, memnuniyeti garanti edebilecek bir servise yaptırılmalıdır. Neyse ki Gaziemir Hotpoint Servis merkezinde ürünleriniz emin ellerde.


 

☑ Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

☑ Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

☑ Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

☑ Her zaman ne yaptığını bilen Gaziemir Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


Gaziemir Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


 İzmir ili Gaziemir ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 02324800654'dür. Arızalı bir Hotpoint, Indesit veya Ariston cihazınız varsa, onarım için Gaziemir Hotpoint Ariston Yetkili Servisi'ni arayabilirsiniz. Ama neden fazladan para harcıyorsunuz? Biz de aynı uzmanlığa sahibiz ve size çok daha mütevazı bir fiyat sunabiliriz. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Gaziemir Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Gaziemir Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

 


ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

Gaziemir Ariston Servisi

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Gaziemir bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

Gaziemir Hotpoint Servisi

Gaziemir semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Gaziemir Hotpoint Yetkili Servisi

Gaziemir Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Gaziemir Ariston Servisi yada Gaziemir Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Gaziemir Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Gaziemir Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


Gaziemir Ariston Yetkili Servisi

Ariston Hotpoint

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Gaziemir bölgesinde faaliyettedir. İzmir Gaziemir Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Gaziemir Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Gaziemir İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Gaziemir Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Gaziemir Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Gaziemir Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Gaziemir Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Bayraklı Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

İzmir Gaziemir Hotpoint Servisi

Ayrıca Gaziemir Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir.