Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret214564
Site Haritası

Narlıdere ServisiNarlıdere Ariston Hotpoint Servisi 

☑ Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.


☑ Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.


☑ Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.


☑ Her zaman ne yaptığını bilen Narlıdere Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


Narlıdere Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


AdresÇatalkaya, Mithatpaşa Cd. No:377, 35320 Narlıdere/İzmir 


Telefon : 0(232) 480 07 89
Online Randevu
Tıkla Ara
 

Tüm ilçelere ulaşma imkânı olan Narlıdere Ariston servisleri, güler yüzlü personeli ile arızaları en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Yeni teknoloji ve standartlara uygun çalışma alanı ile indesit servis, izmir'in tüm noktalarında hizmetini sürdürmektedir.

Servis elemanları periyodik eğitimler ile kendisini sürekli güncellemekte ve tüketicilere en iyi hizmeti vermek için sürekli çalışmaktadır. Bakım ve onarım çalışmalarını yaptırarak cihazınızın üst düzey tasarruf ve verimlilik ile çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Narlıdere Ariston servisi İzmir'in neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakındır.

 Çağrı merkezimize ulaşıldıktan kısa zaman sonra evinize kadar ulaşan ve arıza tespit çalışmasını sürdüren elemanlarımız, teknik servis konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Narlıdere Hotpoint Ariston Servisi


Narlıdere Ariston Servisi


Narlıdere şubemiz mevcut durum ışığında ve hatta sokağa çıkma yasağında Tüketicilerimize servis sağlamaktadır. Hotpoint, Ariston kullanıcılarının tüm servis taleplerine yanıt verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yaptığımız konusunda güvence vermek istiyoruz.
Teknisyenlerimizin ve müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için önerilen tüm önlemleri aldık ve uygulamaya koyduk. 

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Narlıdere bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

Narlıdere Ariston Servisi'nde ;  Ariston marka ürünleri tamir etmek için özel olarak eğitilmiş ve belli test aşamalarından başarıyla geçmiş teknisyenler ile servis sağlıyoruz. Narlıdere Ariston Servisi covid 19 hakkında resmi uygulamalara ve yaptırımlara %100 uymaktadır.


Narlıdere Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


 İzmir ili Narlıdere ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 4444656'dır. Arızalı bir Hotpoint, Indesit veya Ariston cihazınız varsa, onarım için Narlıdere Hotpoint Ariston Yetkili Servisi'ni arayabilirsiniz. Ama neden fazladan para harcıyorsunuz? Biz de aynı uzmanlığa sahibiz ve size çok daha mütevazı bir fiyat sunabiliriz. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Narlıdere Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Narlıdere Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


 Servis Randevu Hotpoint AristonÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

Narlıdere Hotpoint Servisi

Narlıdere semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Hotpoint ürünleri kaliteli uzun yıllar faydalanabileceğiniz cihazlardır. Bu profesyonel cihazları merdiven altı, yetkisiz kişi ve kurumlardan uzak tutun. Narlıdere Hotpoint Servisi orjinal yedek parça ve aksesuar malzemeleri kullanır ve önerir. İzmir Narlıdere Hotpoint Servisi olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz parçalara o kadar güveniyoruz ki tam 12 ay garanti sağlıyoruz.

İzmir Narlıdere Hotpoint Yetkili Servisi

Narlıdere Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Narlıdere Ariston Servisi yada Narlıdere Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Narlıdere Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Narlıdere Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


İzmir Narlıdere Ariston Yetkili Servisi

Ariston Hotpoint

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Narlıdere bölgesinde faaliyettedir. İzmir Narlıdere Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Narlıdere Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Narlıdere İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Narlıdere Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Narlıdere Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Narlıdere Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Narlıdere Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Narlıdere Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

Narlıdere Hotpoint Servisi

Ayrıca Narlıdere Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir.