Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret221341
Site Haritası

Buca Servisi
İzmir Buca Ariston Hotpoint Servisi
 

Hotpoint Ariston, kaliteli İtalyan mühendisliği ve üstün özellikleri ile dünyaca ünlüdür. Tüm elektrikli ev aletleri gibi beyaz eşyalarınızda zaman zaman bakım ve onarıma ihtiyaç duyabilirler, ama endişelenmeyin. Buca'nın en iyi Hotpoint Ariston onarım Servisi'ni zaten buldunuz!


İhtiyacınız olan Hotpoint Ariston onarım servisini almak için yerel cihaz uzmanlarımızla şimdi randevu alın. Sorunu çözeceğiz ve hızlı bir şekilde normal rutininize geri dönmenizi sağlayacağız.


Hotpoint Ariston cihaz onarımınız için Buca Hotpoint Ariston Servisi'ni seçtiğinizde, kaliteyi ve birinci sınıf müşteri hizmetini seçmiş olursunuz. Güvenebileceğiniz güvenilir, uzun ömürlü onarımlar sunmaktan gurur duyuyoruz.


Hotpoint Ariston Servis istasyonu uzun yıllardır Buca bölgesindeki tüketicilerine servis sağlıyor.


Buca Hotpoint Ariston Servis

 

Adres : Vali Rahmi Bey, 131. Sk. No:16, 35380 Buca/İzmir


Telefon :              0(232) 480 04 30


Genel Merkez :         444 46 56


 


 


 

 

Online Randevu


Buca Hotpoint Ariston Servisi Telefon NumarasıGüzel İlçe'miz Buca'nın tüm mahalle ve semtlerine aynı gün kaliteli, hızlı , sorunsuz, ekonomik Servis sağlıyoruz. Siz değerli Ariston kullanıcılarını mağdur etmiyoruz. Orjinal yedek parça ve uzman personellerimizle Ariston marka cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatıyoruz.

Buca Ariston Servisi'nde yapılan tüm onarım değişen yedek parça ve aksesuar 2 sene garanti altına alınmaktadır.

Aynı Gün Servis Hizmetimiz Vardır.

Klima , Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık

Makinesi, Şofben,Termosifon, Fırın, Ocak

Tamir Bakım Montaj Servisi


Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

Her zaman ne yaptığını bilen Buca Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.

Buca Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


Buca Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

İzmir ili Buca ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 08502224123'dür. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Buca Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Buca Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!


Buca Ariston Servisi

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Buca bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

Buca Ariston Servisi'nde ;  Ariston marka ürünleri tamir etmek için özel olarak eğitilmiş ve belli test aşamalarından başarıyla geçmiş teknisyenler ile servis sağlıyoruz. Buca Ariston Servisi covid 19 hakkında resmi uygulamalara ve yaptırımlara %100 uymaktadır.


Buca Hotpoint Servisi

Buca semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Hotpoint ürünleri kaliteli uzun yıllar faydalanabileceğiniz cihazlardır. Bu profesyonel cihazları merdiven altı, yetkisiz kişi ve kurumlardan uzak tutun. Buca Hotpoint Servisi orjinal yedek parça ve aksesuar malzemeleri kullanır ve önerir. Buca Hotpoint Servisi olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz parçalara o kadar güveniyoruz ki tam 12 ay garanti sağlıyoruz.

Buca Hotpoint Yetkili Servisi


Buca Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Buca  Ariston Servisi yada Buca Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Buca Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.


Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.


Fırın Servisi

Buca Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


Buca Ariston Yetkili Servisi

Buca Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Buca bölgesinde faaliyettedir. İzmir Buca Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Buca Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Buca İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Buca Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Buca Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Buca Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Buca Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

İzmir Buca Hotpoint Servisi

Ayrıca Buca Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir.