Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret225022
Site Haritası

Karabağlar Servisi

İzmir Karabağlar


Ariston Hotpoint Servisi


Hotpoint Ariston mutfak aletlerinizden biriyle ilgili bir sorununuz mu var?

Sizce tamir edilebilir mi?

Her zaman tamir edip edemeyeceğimizi kontrol etmeye değer, bu nedenle son derece yetenekli ve tam eğitimli teknisyenlerimizden birinin evinizi ziyaret etmesi ve sorunu çözmesi için bizi arayın.

Arızalı cihazınızı hızlı ve profesyonel bir şekilde onarmak için bize güvenebilirsiniz.Karabağlar Hotpoint Ariston ServisiOnarılan cihazlarda güvenli çalışma uygulaması.

Hangi servisi veya işletmeyi kullanırsanız kullanın, cihazlarınızı tamir ettirirken, özellikle elektrikli ev aletleri ve kombiler söz konusu olduğunda, tamircinizin yetkin, kalifiye ve sertifikalı olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Ayrıca, ev sahibi olarak size gönül rahatlığı sağlayacağından, evinizde onarım çalışmaları gerçekleştirirken de tam olarak sigortalı olması gerekecektir.


Adres: Yıldız cd. No:69/a Karabağlar


TEL: 0(232) 480 03 45


Merkez : 444 46 56


Online Randevu


Tıkla Ara


Karabağlar Ariston Servisi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler : Bozyaka, Yeşilyurt, Basın Sitesi, Limontepe, Üçyol, Hatay, Eskiizmir, Yeni Çamlık, Eski Çamlık, Günaltay, Aktepe.


Karabağlar Hotpoint servis istasyonumuzun hizmetlerinden yararlanmak ve arızalı cihazınız için randevu almak için 0232 4800345 numaralı sabit hattımızı arayabilirsiniz.


Karabağlar Ariston Servisi yapılan onarıma, parça değişimine ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir.


 Karabağlar Hotpoint Servisi


Karabağlar Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


 İzmir ili Karabağlar ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 02324800345'dir. Arızalı bir Hotpoint, Indesit veya Ariston cihazınız varsa, onarım için Karabağlar Hotpoint Ariston Yetkili Servisi'ni arayabilirsiniz. Ama neden fazladan para harcıyorsunuz? Biz de aynı uzmanlığa sahibiz ve size çok daha mütevazı bir fiyat sunabiliriz. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Karabağlar Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Karabağlar Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


Karabağlar Ariston Servisi

Ariston marka elektrikli ev aletlerinizden uzun yıllar faydalanmanız için, cihazları ilk alırken göstermiş olduğunuz özeni servis çağırırken de göztermeniz gerekiyor. Aynı zaman da cihazlarınızın bakımını ve temizliğini düzenli olarak yapmanız  ve yaptırmanız daha az arızalar ile karşılaşmanızı sağlar. Karabağlar Ariston Servisi yetkili servis kalitesinde markadan bağımsız özel olarak hizmet sağlar.

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Karabağlar bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

Karabağlar Ariston Servisi'nde ;  Ariston marka ürünleri tamir etmek için özel olarak eğitilmiş ve belli test aşamalarından başarıyla geçmiş teknisyenler ile servis sağlıyoruz. Karabağlar Ariston Servisi covid 19 hakkında resmi uygulamalara ve yaptırımlara %100 uymaktadır.


Karabağlar Hotpoint Servisi

Servis hizmetleri ekibimiz, cihazlarınızı yönetmenize, bakımını yapmanıza ve yeni gibi çalışır durumda tutmanıza yardımcı olacak tavsiyeler ve çözümler sağlamak için haftanın 6 günü hizmetinizdedir. Hotpoint marka cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde 12 ay garantili hizmet talebinde bulunmak için Karabağlar Hotpoint Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Karabağlar semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Hotpoint ürünleri kaliteli uzun yıllar faydalanabileceğiniz cihazlardır. Bu profesyonel cihazları merdiven altı, yetkisiz kişi ve kurumlardan uzak tutun. Karabağlar Hotpoint Servisi orjinal yedek parça ve aksesuar malzemeleri kullanır ve önerir. İzmir Karabağlar Hotpoint Servisi olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz parçalara o kadar güveniyoruz ki tam 12 ay garanti sağlıyoruz


 

 Servis Randevu Hotpoint Ariston


 

☑ Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

☑ Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

☑ Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

☑ Her zaman ne yaptığını bilen Karabağlar Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

.

İzmir Karabağlar Hotpoint Yetkili Servisi

Karabağlar Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Karabağlar Ariston Servisi yada Karabağlar Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Karabağlar Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Karabağlar Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


İzmir Karabağlar Ariston Yetkili Servisi

Ariston Hotpoint

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Karabağlar bölgesinde faaliyettedir. İzmir Karabağlar Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Karabağlar Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Karabağlar İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Karabağlar Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Karabağlar Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Karabağlar Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Karabağlar Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Karabağlar Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

Karabağlar Hotpoint Servisi

Ayrıca Karabağlar Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir.