Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret221349
Site Haritası

Menderes Ariston Servisiİzmir Menderes Ariston Hotpoint Servisi 

Ariston Hotpoint marka beyaz eşya elektrikli ev aletleri cihazlarınıza teknik hizmet sağlayan firmamız Menderes bölgesinde faaliyettedir.

Menderes Hotpoint Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli Menderes Ariston kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor.

Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız tarafımızca 1 sene parça ve onarım garantisi altına alınır.


Adres : Kavaklı Sokak No:11/13c Menderes/İzmir Yetkili Servis Kalitesinde 12 Ay Garantili Onarım İçin Menderes Hotpoint Ariston Servisi.


Tıkla Ara


Online Randevu


Tel : 0232 480 07 89


  Menderes Hotpoint Ariston Servisi


Size Hotpoint Ariston beyaz eşya onarımında gerekli tecrübeye ve deneyime sahip, tam nitelikli bir teknik ekip göndereceğiz. Üründe ki sorunu hızlı bir şekilde teşhis edebilir ve değişmesi gereken parçayı değiştirebilirler. Servis araçlarımızda genellikle gerekli tüm yedek parçaları stokluyoruz. Böylece, Hotpoint cihazlarınızı faal duruma getirmede hiçbir aksama olmayacaktır. İş sonunda size 12 aylık garanti belgesini teslim edeceğiz.


Menderes Hotpoint Servisi

 

Uzun zamandan beri İzmir Menderes'de Hotpoint kullanıcılarına tam bir özveriyle hizmet ediyoruz.

Asla bütçenizi aşmayacak, çok uygun fiyat aralığında, en yüksek kalite memnuniyetine götüren tam bir dürüstlükle Servis sağlıyoruz.

Menderes semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Hotpoint ürünleri kaliteli uzun yıllar faydalanabileceğiniz cihazlardır. Bu profesyonel cihazları merdiven altı, yetkisiz kişi ve kurumlardan uzak tutun. Menderes Hotpoint Servisi orjinal yedek parça ve aksesuar malzemeleri kullanır ve önerir. İzmir Menderes Hotpoint Servisi olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz parçalara o kadar güveniyoruz ki tam 12 ay garanti sağlıyoruz.


Menderes Ariston Servisi

 

İlk önceliğimiz sadece müşterilerimizdir. Ariston cihazınızın modeli kaç yaşında olursa olsun tam bir kararlılıkla çalışmaya kararlıyız. Uzman teknisyenlerimiz tamamen fabrika garantili parçalar kullanır.

Cihazınız için belirli bir parça sipariş etmek istiyorsanız, hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. Tüm mutfak, ev aletleri, onarım ve montaj hizmetlerinde 365 Gün Garanti veriyoruz.

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Menderes bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

Menderes Ariston Servisi'nde ;  Ariston marka ürünleri tamir etmek için özel olarak eğitilmiş ve belli test aşamalarından başarıyla geçmiş teknisyenler ile servis sağlıyoruz. Menderes Ariston Servisi covid 19 hakkında resmi uygulamalara ve yaptırımlara %100 uymaktadır.


Menderes Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


 İzmir ili Menderes ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 02324800789'dur. Arızalı bir Hotpoint, Indesit veya Ariston cihazınız varsa, onarım için Menderes Hotpoint Ariston Yetkili Servisi'ni arayabilirsiniz. Ama neden fazladan para harcıyorsunuz? Biz de aynı uzmanlığa sahibiz ve size çok daha mütevazı bir fiyat sunabiliriz. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Menderes Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Menderes Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


 Servis Randevu Hotpoint Ariston


☑ Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

☑ Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

☑ Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

☑ Her zaman ne yaptığını bilen Menderes Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

.

İzmir Menderes Hotpoint Yetkili Servisi

Menderes Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Menderes Ariston Servisi yada Menderes Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Menderes Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Menderes Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


İzmir Menderes Ariston Yetkili Servisi

Ariston Hotpoint

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Menderes bölgesinde faaliyettedir. İzmir Menderes Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Menderes Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Menderes İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Menderes Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Menderes Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Menderes Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Menderes Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Menderes Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

Menderes Hotpoint Servisi

Ayrıca Menderes Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir.