Menderes Ariston Servisi

 

İzmir Menderes


Ariston Hotpoint


Servisi


Ariston Hotpoint marka beyaz eşya elektrikli ev aletleri cihazlarınıza teknik hizmet sağlayan firmamız Menderes bölgesinde faaliyettedir.

Menderes Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli Menderes Ariston kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor.

Adres : Kavaklı Sokak No:11/13c Menderes/İzmir

Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız tarafımızca 2 sene parça ve onarım garantisi altına alınır.


Tel : 0232 244 70 95


  Menderes Hotpoint Ariston Servisi


Size Hotpoint Ariston beyaz eşya onarımında gerekli tecrübeye ve deneyime sahip, tam nitelikli bir teknik ekip göndereceğiz. Üründe ki sorunu hızlı bir şekilde teşhis edebilir ve değişmesi gereken parçayı değiştirebilirler. Servis araçlarımızda genellikle gerekli tüm yedek parçaları stokluyoruz. Böylece, Hotpoint cihazlarınızı faal duruma getirmede hiçbir aksama olmayacaktır. İş sonunda size 12 aylık garanti belgesini teslim edeceğiz.


Menderes Hotpoint Servisi

 

Uzun zamandan beri İzmir Menderes'de Hotpoint kullanıcılarına tam bir özveriyle hizmet ediyoruz.

Asla bütçenizi aşmayacak, çok uygun fiyat aralığında, en yüksek kalite memnuniyetine götüren tam bir dürüstlükle Servis sağlıyoruz.


Menderes Ariston Servisi

 

İlk önceliğimiz sadece müşterilerimizdir. Ariston cihazınızın modeli kaç yaşında olursa olsun tam bir kararlılıkla çalışmaya kararlıyız. Uzman teknisyenlerimiz tamamen fabrika garantili parçalar kullanır.

Cihazınız için belirli bir parça sipariş etmek istiyorsanız, hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. Tüm mutfak, ev aletleri, onarım ve montaj hizmetlerinde 365 Gün Garanti veriyoruz.


 Servis Randevu Hotpoint Ariston