Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret221341
Site Haritası

Bornova Servisi
İzmir Bornova Ariston Hotpoint Servisi
 

Hotpoint Ariston marka ev aletleri Servisleri, nesiller boyunca kullanıcılarının hayatını kolaylaştırma, zaman kazandırma ve yaşam kalitesini artırma sözünü yerine getiriyor.


Bornova Hotpoint Ariston Müşteri Hizmetleri Ekibimiz, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplulukların sağlık ve esenliğini sağlamaya yardımcı olmak için ihtiyati tedbirler alırken, işlerinde en az kesinti ve mümkün olan en az gecikme ile değerli müşterilerimize Covid-19 Pandemi sürecinde hizmet vermeye devam ediyor.


Bornova Hotpoint Ariston Servis teknisyenleri ve yetkili servis sağlayıcılarımız, kullanım ve bakım sorularını yanıtlarken ve uzman tavsiyesi verirken kolay, verimli hizmet sunar. Ariston mühendisliği ve birinci sınıf bir servis deneyiminin nasıl sağlanacağı konusunda kapsamlı bir eğitim aldılar.


Bornova Hotpoint Ariston Yetkili ServisiHizmet Bölgesi : Bornova, Çamdibi, Doğanlar, Yeşilova, Evka 3, Evka 4


Yavuz Cd. No:340 Osmangazi 35535 Bornova/İzmir Türkiye


Online Randevu


Bornova Hotpoint Ariston Servisi Telefon Numarası


 


Ariston Servisi Bornova'nın her yerine çözüm ulaştırmaktadır. Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman servis elemanları Ariston markalı tüm cihazların arızalarına profesyonel bir şekilde çözüm üretmektedir.


Bornova Ariston Servisi

 

Uzman Ariston teknisyenleri tüm ev aletlerini onarabilir, servis yapabilir ve kurulum hizmeti verebilir. Bornova bölgesini kapsayan tecrübeli teknisyenlerimiz ile çamaşır makineleri, buzdolapları, bulaşık makineleri gibi ev aletlerini tamir edebiliriz.

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Bornova bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

Bornova Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


Bornova Hotpoint Servisi

 

Güler yüzlü uzman saha personellerimiz, Hotpoint Servis ihtiyaçlarınızı hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesi için size gönül rahatlığı sağlayacak uzmanlık ve bilgiler ile destek olacaktır.

Bornova semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.


Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

Her zaman ne yaptığını bilen Bornova Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


Bornova Hotpoint Ariston Yetkili Servisi 

İzmir ili Bornova ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 02324800654'dür. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Bornova Hotpoint Ariston Yetkili

Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Bornova Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

 Bornova Hotpoint Yetkili Servisi

 ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

Bornova Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Bornova Ariston Servisi yada Bornova Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Bornova Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Bornova Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


Bornova Ariston Yetkili Servisi

Bornova Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Bornova bölgesinde faaliyettedir. İzmir Bornova Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Bornova Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Bornova İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Bornova Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Bornova Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Bornova Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Bornova Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

İzmir Bornova Hotpoint Servisi

Ayrıca Bornova Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir.