Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret219188
Site Haritası

Çiğli Servisiİzmir Çiğli Ariston Hotpoint Servisi 

Çiğli Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


İzmir Çiğli Bölgesinde Hotpoint Ariston Teknik Servisi, cihaz tamiri mi arıyorsunuz?


⇣⇣


Hotpoint Ariston'un ürettiği birçok cihaz vardır ve bunların her biri Çiğli Hotpoint Ariston Servisi tarafından onarılabilir.


⇣⇣


İşte her bir Yetkili Servis vasıf ve niteliklerini taşıyan onarımlarımız hakkında birkaç ayrıntı!


⇣⇣


 

 

Tek seferlik işçilik ücretleri. İkinci bir ziyarete ihtiyacınız varsa, ekstra işçilik ücreti yoktur!


Tüm onarımlarda 12 ay garanti!


Arkalarında on beş yıla varan en kaliteli iş tecrübesiyle deneyimli teknisyenler!


Aynı gün ve ertesi gün servisler dahil hızlı randevular! Verimli, güvenilir çalışma!Adres : Anadolu Cad. Çiğli / İzmir


Telefon : 0232 480 04 30


Çağrı Merkezi : 444 46 56


Genel Merkez : 0850 850 46 56Çiğli Ariston Servisi Telefon Numarası


Online Randevu


Çiğli bölgesi servisimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kombi ve Fırın cihazlarınıza yerinde müdahalede bulunur.


Çiğli Hotpoint Servisi


Arızalı Hotpoint ürünlerinizde değiştirilen orjinal Hotpoint yedek parçalarına garanti formu düzenleyerek 1 Yıl Garanti altına almaktayız. Çiğli Bölgesi sınırları içerisinde Aynı Gün Servis Hizmetimiz Vardır.

Çiğli semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.


Ariston Servisi Çiğli


Çiğli bölge sınırları içerisinde aynı gün servis garantisi vardır. Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman servis elemanları Ariston markalı tüm cihazların arızalarına profesyonel bir şekilde çözüm üretmektedir.

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Çiğli bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.


İzmir Çiğli Ariston servisi


Ekonomik, kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan İzmir Çiğli firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile Yetkili Servis kalitesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Çiğli Ariston Hotpoint Servisi 

Çiğli Ariston servisleri hizmetleri arasında bulunan, kombi, klima, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım ve montajı bulunmaktadır.


Çiğli Hotpoin Ariston Servis merkezimiz Yetkili Servis kalitesinde özel servis hizmeti vermektedir.


 Servis Randevu Hotpoint Ariston


 

☑ Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

☑ Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

☑ Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

☑ Her zaman ne yaptığını bilen Çiğli Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


Çiğli Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

İzmir ili Çiğli ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 02324800430'dur. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Çiğli Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Çiğli Hotpoint Ariston Servisi


ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

Çiğli Hotpoint Yetkili Servisi

Çiğli Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Çiğli Ariston Servisi yada Çiğli Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Çiğli Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Çiğli Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


Çiğli Ariston Yetkili Servisi

Çiğli Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Çiğli bölgesinde faaliyettedir. İzmir Çiğli Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Çiğli Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Çiğli İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Çiğli Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Çiğli Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Çiğli Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Çiğli Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

İzmir Çiğli Hotpoint Servisi

Ayrıca Çiğli Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir.