Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret221349
Site Haritası

Güzelbahçe ServisiGüzelbahçe Ariston Hotpoint Servisi


Güzelbahçe Hotpoint Ariston Servisi'ne hoş geldiniz.

Elektrikli ev aletlerinizde uygun maliyetli onarımlar için ilk tercihiniziz.

Biz İzmir merkezli meşru ve profesyonel bir onarım servisiyiz.

Kendi tam zamanlı teknisyenlerimiz ile her gün yollarda tüm Güzelbahçe'ye hizmet veriyoruz.

Bunlar, müşterilerimizin bizi Güzelbahçe Hotpoint Ariston cihaz onarımları için ilk tercihi yapma nedenlerinden sadece birkaçı!


Teknisyenlerimiz, ocağınızın, çamaşır makinenizin, çamaşır kurutma makinenizin, ocağınızın, fırınınızın ve kombinizin onarımlarını yapacaktır. Yetkili Hotpoint Ariston Servisi kalitesinde bir işletme olarak amacımız, cihazınızın onarımını mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmektir, ancak en önemlisi, tüm işler saygın, tam kalifiye bir teknisyen tarafından yapılır ve tamamen garantilidir.


Güzelbahçe Hotpoint Ariston Servisi


 

Adres : Çelebi Şehit Kemal Caddesi No:67 Güzelbahçe/İzmir

Telefon: 0(232) 480 03 45

Müşteri Öneri Hattı : 0850 850 46 56

Genel Merkez : 444 46 56

Tıkla Ara


Online Randevu


Güzelbahçe Ariston Servisi

 

Güzelbahçe Ariston servisi İzmir'in neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakındır.

Çağrı merkezimize ulaşıldıktan kısa zaman sonra evinize kadar ulaşan ve arıza tespit çalışmasını sürdüren elemanlarımız, teknik servis konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

İstasyonumuz 1 Yıl garantili hizmet vermektedir. Değişen Hotpoint Ariston Orijinal yedek parçaları için Tüketicilere servis garanti formu bırakmaktadır. Bölge Servis'imiz İzmir Güzelbahçe bölgesine Aynı Gün Servis ulaştırmaktadır.

Güzelbahçe Ariston Servisi'nde ;  Ariston marka ürünleri tamir etmek için özel olarak eğitilmiş ve belli test aşamalarından başarıyla geçmiş teknisyenler ile servis sağlıyoruz. Güzelbahçe Ariston Servisi covid 19 hakkında resmi uygulamalara ve yaptırımlara %100 uymaktadır.


 

Güzelbahçe Hotpoint Servisi

Güzelbahçe Hotpoint Servisi

 

Bir sefere mahsus arıza tespit ve yol ücreti.

Tüm işçilik ve parça değişimlerinde 12 ay servis garantisi.

Hotpoint marka cihazların eğitimini almış uzman teknisyenler.

Öğleye kadar bırakılan kayıtlarda Güzelbahçe bölgesi aynı gün müdahale.

Stok'dan teslim yedek parça ve aksesuarlar ile hızlı çözüm.

Güzelbahçe semtimiz sınırları içerisi Tavsiye edilen Arıza Tespit Ve Yol Ücreti 80.00 ₺ 'dir. Elektronik Multi metre ölçüm cihazlarımızla beyaz eşyanız detaylı kontrol, ölçüm ve test aşamalarına tabi tutulur. Değişmesi gereken yada tamir olması gereken parçalar tespit edilir.

Hotpoint ürünleri kaliteli uzun yıllar faydalanabileceğiniz cihazlardır. Bu profesyonel cihazları merdiven altı, yetkisiz kişi ve kurumlardan uzak tutun. Güzelbahçe Hotpoint Servisi orjinal yedek parça ve aksesuar malzemeleri kullanır ve önerir. Güzelbahçe Hotpoint Servisi olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz parçalara o kadar güveniyoruz ki tam 12 ay garanti sağlıyoruz.


Güzelbahçe Hotpoint Ariston Yetkili Servisi


 İzmir ili Güzelbahçe ilçesinde onarıma ihtiyacı olan Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınız için Yetkili Servis hizmeti almak isterseniz numarası 02324800345'dir. Arızalı bir Hotpoint, Indesit veya Ariston cihazınız varsa, onarım için Güzelbahçe Hotpoint Ariston Yetkili Servisi'ni arayabilirsiniz. Ama neden fazladan para harcıyorsunuz? Biz de aynı uzmanlığa sahibiz ve size çok daha mütevazı bir fiyat sunabiliriz. Hotpoint Ariston İndesit şirketi Türkiye'den çekilmiştir. Bu çekilmeyle beraber Yetkili Servis desteği ve yedek parça taderiği için Vestel ile anlaşmıştır.

 Garantisi devam eden Hotpoint Ariston cihazlarınız için Güzelbahçe Hotpoint Ariston Yetkili Servisi için Vestel müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Güzelbahçe Hotpoint Ariston Yetkili Servisi

 


 Servis Randevu Hotpoint Ariston


 

Hotpoint Ariston marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın ve Termosifon cihazlarınıza Yetkili Servis kalitesinde spesiyal servis hizmeti sağlıyoruz.

Üst düzey profesyonellik ve Hotpoint Ariston müşteri hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

Size ve hanenize gereken saygıyı gösteriyoruz ve ayrıntılara gösterdiğimiz özeni kesinlikle fark edeceksiniz.

Her zaman ne yaptığını bilen Güzelbahçe Hotpoint Ariston Servis teknisyeni ile karşılaşacaksınız.


ÖN FİYATLANDIRMA

Size parça ve işçilik konusunda tam bir fiyat teklifi vermeden asla onarıma başlamayacağız. Bizimle sürpriz veya gizli ücret yok!

Güzelbahçe Hotpoint Yetkili Servisi

Güzelbahçe Servisi Covid 19 Pandemi Kurallarımız

Güzelbahçe Ariston Servisi yada Güzelbahçe Hotpoint Servisi adı altında hizmet sağlayan firmamız çalışanları saha teknisyenlerimiz her sabah vücut ısı kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımız maske ve galoş kullanmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi

Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı beyaz eşyalarınıza "Güzelbahçe Ariston Servisi" garantili olarak servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda değişen olduğunda bu değişen parçalara firmamız 1 sene garanti vermektedir.

Ankastre Servisi

Geleceğin teknolojisini kullanan Ariston Ankastre ürünler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. 15 yıllık tecrübesi ile Ariston ankastrelerinize yerinde bakım - onarım hizmeti vermekteyiz.

Fırın Servisi

Güzelbahçe Hotpoint Servisi İzmir'in tüm bölge ve semtlerine 6/12 Ariston fırın servisi hizmeti vermektedir. Uzman teknik destek ekibimiz ile sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli fırın servisi hizmeti vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya 444 46 56 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı açtırabilirsiniz.


Güzelbahçe Ariston Yetkili Servisi

Ariston Hotpoint

Etiketine sahip elektrikli ev aletleri ürünlerinize spesiyal servis teknik hizmet sağlayan firmamız Güzelbahçe bölgesinde faaliyettedir. İzmir Güzelbahçe Ariston Servis şubemiz uzman sertifika sahibi personel ve yönetim kadrosu ile siz değerli İzmir Güzelbahçe Hotpoint kullanıcılarına aynı gün kesintisiz ve güler yüzlü hizmeti evinize hatta cihazınıza kadar getiriyor. Güzelbahçe İzmir Servis istasyonumuzda onarımı gerçekleştirilen cihazınız 365 gün parça ve onarım garantisi altına alınır.


Güzelbahçe Hotpoint Ariston Servisi Ne Yapar?

Güzelbahçe Hotpoint Ariston Servis Ücreti nedir?

Gibi birçok soru hepimizin aklında gelmiştir. Bu yazımızda sizlerle beraber bunların cevaplarına bakacağız. Güzelbahçe Hotpoint Ariston Beyaz eşya servisi, genel olarak birçok şeyi kapsayan evlerimizde yada iş yerlerimizde kullanılan ve aklımıza gelen bu isim altındaki her şeyi kapsayan ürünlere verilen hizmetdir. Peki beyaz eşya servisi neyi kapsar ve ne yapar? Hangi hizmetleri sunar? Diye bakıldığında Hotpoint Ariston beyaz eşyalar da ortaya çıkan arızaları tamirinden sorumlu kişiye beyaz eşya teknisyeni denir bu hizmetin genel adına ise beyaz eşya servisi denmektedir. Genellikle ara eleman olarak bilinir beyaz eşya teknisyenleri. Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerinin yürütmenin yanı sıra arızalı olan bir üründe gerekli hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Servisin teknisyeni farklı alanlarda tecrübe kazanırken arızalı bir ürünün onarımını yerinde de tamamlayabilir.

Güzelbahçe Hotpoint Ariston Servisi çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evde günlük işlere yardımcı pek çok ürünün tamiri gibi hizmetlerin hepsini kapsamaktadırlar. Güzelbahçe Ariston servisinin üstlendiği görevler arasında şunları sayabiliriz. Uzmanlığı dahilinde bulunan beyaz eşya marka ve modeline göre üründe meydana gelmiş olabilecek arızayı doğru bir biçimde belirlemek, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyanın işlemlerinin ne kadar sürede biteceğini müşteriye iletmek, ürün de oluşan arızanın ne olduğunu ürün sahibine ileterek, bakım ve onarımda uygulanacak aşamaları müşteri ile paylaşan beyaz eşya servisi, ihtiyaç duyulduğu hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmak gibi hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Beyaz eşya servisi meydana gelmiş arızanın yanı sıra zamanla meydana gelebilecek hasarları öngörebilmek için bakım esnasında gerekli önlemleri de alır.

İzmir Güzelbahçe Hotpoint Servisi

Ayrıca Güzelbahçe Hotpoint servisi müşterinin yeni almış olduğu üründe kurulum getiriyorsa ürünün kurulumunu da hizmetleri arasında sunmaktadır. Sonuç olarak toparlayacak olursak beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga, kahve makinesi ya da küçük ev aletleri gibi geniş bir yelpaze ile pek çok ürünü hizmetini kapsamaktadır. Bu ürünlerin bakımını ve onarımını sağlayan teknisyenler, aynı zamanda mühendisler ile de birlikte çalışma göstermektedir.